Sports Live
ଗାଁ ରୁ ଗ୍ଲୋବ ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକରେ

ଭାରତ ବନାମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ: ବିଶ୍ବକପର ରେକର୍ଡ ସଂଖ୍ୟକ ଦର୍ଶକ ସଂଖ୍ୟା କାଟିଲା ଦ୍ବିତୀୟ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି

0 64

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:  ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -୨୦ ସିରିଜ୍ ଖେଳାଯାଉଛି। ଜିଓ ସିନେମା ଦ୍ୱାରା ଓଟିଟି ରେ ଏହି ସିରିଜ୍ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଛି। ଜିଓ ସିନେମାରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଦର୍ଶକ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖୁଛନ୍ତି। ସିରିଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ରବିବାର ଥିରୁଅନନ୍ତପୁରମରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ମ୍ୟାଚର ଦର୍ଶକ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛି। ଗୋଟିଏ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖୁଥିବା ଦର୍ଶକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୫ କୋଟି ପହଞ୍ଚିଥିଲା​।

Advertisement

ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଟି -୨୦ ସିରିଜ୍ ଜିଓ ସିନେମାରେ ମାଗଣାରେ ଦେଖାଯାଇପାରିବ। ମାଗଣା ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂରେ ଲୋକମାନେ ମ୍ୟାଚ୍ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହି ମ୍ୟାଚର ଦର୍ଶକ ବିଶ୍ୱକପ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ହଟଷ୍ଟାର ମାଧ୍ୟମରେ ଓଟିଟି ରେ ବିଶ୍ୱକପ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିହେବ ଢ ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ବିଶ୍ୱକପ ଫାଇନାଲରେ ହଟଷ୍ଟାରରେ ସର୍ବାଧିକ ଦର୍ଶକ ୫.୯ କୋଟିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହା ସର୍ବାଧିକ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଥିଲା ଢ ଯଦି ଆମେ ଜିଓ ସିନେମା ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାର ସର୍ବାଧିକ ଦର୍ଶକ ୩.୨ କୋଟି ଥିଲେ ଯାହାକି ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୩ ର ଫାଇନାଲ୍ ସମୟରେ ଆସିଥିଲା ​​ଢ ବର୍ତ୍ତମାନ, ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ରିଅଲ୍ ଟାଇମ୍ ଦର୍ଶକମାନେ ୧୫ କୋଟିରୁ ଅଧିକରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଢ

ଏହି ସଂଖ୍ୟା ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ସମୁଦାୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଢ ଏଥର ଜିଓ ସିନେମା ବର୍ତ୍ତମାନର ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଗଣନା କରୁନାହିଁ ଢ ବରଂ ଏହା ସମୁଦାୟ ଦୃଶ୍ୟ ଗଣନା କରୁଛି ଢ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହାର ସଂଖ୍ୟା ୧୫ କୋଟି ଅତିକ୍ରମ କରିଛି ଢ ଯଦି ଆମେ ଗତକାଲିର ମ୍ୟାଚ୍ ବିଷୟରେ କହିବା, ଏହାର ସଂଖ୍ୟା ୧୬.୮ କୋଟିରେ ପହଞ୍ଚିସାରିଛି ଢ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଜିଓ ସିନେମା ଏତେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କିପରି ମିଳୁଛି ସେ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.