Sports Live
ଗାଁ ରୁ ଗ୍ଲୋବ ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକରେ

ଅଟୋରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଇଂଲଣ୍ଡର ଦୁଇ ଖେଳାଳି

0 151

ବେନ ଷ୍ଟୋକସ: ଚଳିତ ବିଶ୍ୱକପ ମଧ୍ୟରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଦଳ ଏହାର ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଯୋଗୁଁ ଚିନ୍ତିତ ରହିଛି। ଏହି ସମୟରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଇଂଲିଶ କ୍ରିକେଟର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ଆସିଛି। ବାସ୍ତବରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଦଳର ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି ବେନ ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏବଂ ସାଥୀ ଖେଳାଳି ଲିଆମ୍ ଲିଭିଙ୍ଗଷ୍ଟୋନଙ୍କ ସହ ଘଟିଥିବା ଏକ ଭୟାନକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସେହି ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଘଟଣା ଯେତେବେଳେ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ଏକ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଯାଇଛନ୍ତି।

ଷ୍ଟୋକ୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦିଲ୍ଲୀର ଏହି ଘଟଣା ଯେଉଁଠାରେ ସେ, ଲିଭିଙ୍ଗଷ୍ଟୋନ୍ ଏବଂ କଣ୍ଡିସନର କୋଚ୍ ଆଣ୍ଡି ମିଚେଲ ଏକ ଅଟୋ ରିକ୍ସା ଭଡା କରି ବୁଲୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଗାଡି ଅଟୋକୁ ଓଭରଟେକ୍ କରିଥିଲା। ଏହାଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି। ଇଂଲଣ୍ଡର ଏହି ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାହାଣୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି।

ବେନ୍ ଷ୍ଟୋକ୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲିଭି (ଲିଭିଙ୍ଗଷ୍ଟୋନ୍) ଏବଂ ମୁଁ ବହୁତ ଲମ୍ବା ଅଟୁ। କଣ୍ଡିସନର କୋଚ୍ ମିଚ୍ (ଆଣ୍ଡି ମିଚେଲ) ମଧ୍ୟ ଆମ ସହିତ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ତେଣୁ ଆପଣ କଳ୍ପନା କରିପାରିବେ ଯେ ଆମେ କିପରି ଅଟୋରେ ବସିଥିବୁ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଆମ ସହିତ କ’ଣ ହେଲା। ଆମେ ରାସ୍ତାରେ ଥିଲୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଏକ ଗାଡି ଆସିଲା ଯାହା ତୀବ୍ର ବେଗରେ ଆମକୁ ସାଇଡ୍ ମାରି ଅତିକ୍ରମ କରିଥିବା କହିଛନ୍ତି।

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ben Stokes (@stokesy)

ଇଂଲଣ୍ଡ ଦଳ ଏହାର ପାଞ୍ଚଟି ମ୍ୟାଚ ମଧ୍ୟରୁ ଚାରିଟିରେ ହାରିଛି। ଦଳ ଅବଶିଷ୍ଟ ଚାରିଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା କେବଳ 10 ପଏଣ୍ଟ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ଇଂଲିଶ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଦଳ ପାଇଁ ସେମିଫାଇନାଲର ରାସ୍ତା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ। ଏବେ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ଯେ ଦଳ ଅନ୍ତତଃ ନିଜର ସମ୍ମାନ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିବାକୁ ଯାଇ କେତୋଟି ମ୍ୟାଚରେ ବିଜୟୀ ହେଉଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.